Sport

Carrasco shokon Barcelonën në fund të pjesës së parë, Ter Stegen gabon rëndë

0

Yannick Carrsco ka arritur ta kaloj në epërsi Atletico Madridin kundër Barcelonës në fund të pjesës së parë.

Belgu pranoj një pasim të mirë dhe ishte Ter Stegen që kishte dal jashtë portës, I cili u mundua ta bllokonte atë por nuk ja arriti. Carrasco e dribloj dhe arriti të shënoj lehtë.

Një pjesë e barabartë, por që goli në fund po e bën dallimin./Indeksonline/