Sport

Dy ‘luanët’ e Bylbyl Sokolit!

0

08:38 / E Martë, 23 Shkurt 2021 / G. T.

Bylbyl Sokoli, trajneri i klubit nga Superliga e Kosovës ka zbuluar dy ‘luanët’ e tij.

Përmes një shkrimi në rrjetet sociale, Sokoli ka treguar se ka dy ‘luanë’, shkruan IndeksOnline.

Bëhet fjalë për dy lojtarët e Kombëtares së Shqipërisë, Ylber Ramadani dhe Taulant Seferi.

“Dy luana! Ylber Ramadani dhe Taulant Seferi”, ka shkruar Sokoli në rrjetet sociale.

Nuk dihet pse trajneri kosovar ka publikuar këtë foto, por mund të jetë ndonjë mesazh për lojtarët që s’dinë se në cilën kombëtare të luajnë!./IndeksOnline/