Sport

Formacionet zyrtare: Juventus – Genoa

0

Sot me fillim nga ora 20:45, do të zhvillohet takimi ndërmjet Juventusit dhe Genoas, duel ky në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Italisë.

Juventusi synon sonte fitoren me qëllim të kualifikimit në gjysmëfinale, shkruan IndeksOnline

Tashmë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare për natën e sotme: