Sport

Formacionet zyrtare: Monchengladbach – Dortmund

0

Sonte me fillim nga ora 18’të do të zhvillohet takimi ndërmjet Monchengladbach dhe Dortmundit, duel ky në kuadër të xhiros së 18’tënë Bundesligë.

Skuadra e Dortmundit do të mundohet që sonte ta fiton këtë takim, pasi i duhen pikët për të zënë 3 pozitat e para, shkruan IndeksOnline

Tashmë të dyja skuadrat kanë publikuar edhe formacionet e tyre zyrtare: