Sport

Juventusi i fortë, Kulusevski shënon gol të bukur ndaj Genoas

0

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Juventusit dhe Genoas, duel ky në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Italisë.

Golin e parë dhe të epërsisë për klubin e Juventusit e ka shënuar, Kulusevski në minutën e 2’të të takimit, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 1:0.

VIDEO