Sport

Kësi autogoli nuk keni parë asnjëherë, portiere i Bayern Leverkusen bën gafën e vitit

0

Portieri i Bayern Leverkusen, Hradecky ka shënuar një autogol qesharak sot kundër Arminia Bielefeld.

Në minutën e 47-të, një bashkëlojtar i tij ja pasoj topin, por Hrdecky në vend që ta largonte nga zona, e dërgoj në rrjetën e tij, transmeton Indeksonline.

Fatmirësisht për të skuadra e tij shënoj fitore në minutat e fundit dhe ky gabim nuk do t’i bëj dëm Leverkusenit. /Indeksonline/