Life

Ky është pozicioni i seksit që garanton orgazmën për femrat

0

14:59 | 22 Shkurt 2021

Nëse keni vështirësi që të arrini orgazmën, ky pozicion iu garanton suksesin.

Me situatën e pandemisë vitin e fundit, edhe seancat intime me partnerët kanë qenë më të rralla dhe të vështira për të gjithë, shkruan lajmi.net.

Mirëpo vetëm pse situata nuk është aq e mirë, nuk do të thotë se ju nuk duhet të kënaqeni me partnerin.

Mund të jetë stresi, lodhja etj., por shumë femra po përjetojnë vështirësi për të arritur deri në orgazëm.  Por mos u shqetësoni, sekspertja Ann Summers ka një këshillë shumë të mirë për të gjithë juve.

Ky është pozicioni Victory V, që garanton orgazmën.

Ky pozicion kërkon mund minimal, dhe kënaqësi maksimale. Ky pozicion do të jetë shumë i kënaqshëm si për femrën po ashtu për mashkullin.

Ky pozicion gjithashtu e lë klitorin të hapur për stimulim qoftë me duar apo vibrator.

Ne Life