Sport

Man City e fiton takimin ndaj Brightoni dhe i afrohet Liverpoolit!

0

Tashmë ka përfunduar takimi ndërmjet Mnachester Cityt dhe Brightonit, duel ky në kuadër të xhiros së 18’të në Premierligë.

Fal golit të shënuar nga Foden në fund të pjesë së parë, City arrit ta fitoi ndeshjen në 1:0, shkruan IndeksOnline

Aktualisht, skuadra e Guradiola i afrohet Liverpoolit në vetëm një pikë diferencë 33 me 32.