Sport

Milani i pleqve po rikthehet, “kuq e zinjtë” duan dy mbrojtësit e vjetër në skuadër

0

Skuadra e Milan po mendon që në verën e ardhshme të siguroj ndonjë transfer të madh por pa shpenzuar para. Sipas “Todo Fichajes”, klubi nga Italia në listë për t’i transferuar pa para i ka dy legjendat e mbrojtjes, Sergio Ramos dhe Thiago Silva, transmeton Indeksonline. Dy futbollistët në verë janë të lirë nëse nuk […]

The post Milani i pleqve po rikthehet, “kuq e zinjtë” duan dy mbrojtësit e vjetër në skuadër appeared first on Indeksonline.net.