Sport

Morata i pandalshëm, shënon gol të bukur kundër Genoas

0

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Juventusit dhe Genoas, duel ky në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Italisë.

Golin e dytë për klubin e Juventusit e ka shënuar, Morata në minutën e 23’të të takimit, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 2:0.

VIDEO