Sport

Vdes gjyshja e Adnan Januzajt

0

Futbollisti kosovar, Adnan Januzaj ka marr një lajm të hidhur sot.

Gjyshja e tij, Hajrije Januzaj ka ndërruar jetë në moshën 75 vjeçare, transmeton Indeksonline.

Lajmin e ka bërë të ditur axha i Adnanit, Shemsedin Januzaj. Varrimi i të ndjerës do të bëhet nesër në ora 13:00.

Adnan Janzuaj është futbollist kosovar që luan për kombëtaren e Belgjikës dhe ekipin e Real Sociedadit./Indeksonline/