Sport

Zyrtare: Milani e pret në radhët e veta, Tomorin e Chelseas

0

Tashmë është zyrtare, skuadra e Milanit ka firmosur me Fikayo Tomori. Tomori është transferimi i dytë pas Mandzukic i cili u prezantua ditë më parë, shkruan IndeksOnline Lajmin e ka bërë të ditur vet skuadra e Milanit përmes një postimi në ‘Twitter’. Reprezentuesi anglez ka regjistruar 17 paraqitje për Chelsean dhe ka shënuar një gol, […]

The post Zyrtare: Milani e pret në radhët e veta, Tomorin e Chelseas appeared first on Indeksonline.net.