Sport

Lazio publikon listën e futbollistëve të ftuar ndaj Veronës, aty është Muriqi

0

Sot me fillim nga ora 15:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Veronës dhe Lazios, duel ky në kuadër të xhiros së 30’të në Serie A.

Tashmë, Simone Inzaghi ka publikuar listën e të ftuarve për këtë takim, ku në sulm bën pjesë edhe Vedat Muriqi, shkruan IndeksOnline

Ka shumë gjasa që Muriqi të jetë nga fillimi në këtë ndeshje.

Lista e plotë: