Sport

Mbappe e Giroud krijojnë një gol spektakular në stërvitje me Francën

0

22:36 / E Enjte, 10 Qershor 2021 / A. A

Ndonëse mediumet franceze raportuan për problem në marrëdhënjet mes Olivier Giroud dhe Kylian Mbappe, dyshja sulmuese në fushë po dëshmojnë të kundërtën.

Në stërvitjen e sotme që mbajti kombëtarja e Francës, Mbappe dhe Giroud shënuan një gol të bukur me kombinime të mrekullueshme.