Sport

Romano: Neymar rinovon sot kontratën me Parisin

0

Duket se Neymar ka firmosur zgjatjen e kontratës me klubin e Paris SG.

Siç raporton gazetar i i njohur italian, Fabriozi Romano, thuhet se Neymar tashmë ka nënshkruar kontratën e rinovimit që do ta mbajë atë në Paris deri në vitin 2026, shkruan IndeksOnline

Paga e tij parashihet të jetë 30 milionë euro në vit di dhe bonuse të tjera shtesë.

Gjitashtu sot gjatë ditës është njoftuar nga ‘Sky Sports’ se PSG do të zyrtarizojë rinovimin me Neymarin.