Sport

Shikoni edhe njëherë dy golat e ‘magjishëm’ të Edon Zhegrovës ndaj Luzernit

0

Edon Zhegrova ka shkëlqyer në ndeshjen e djeshme ndaj Luzernit në kuadër të xhiros së 28’të në Superligën zvicerane.

Sulmuesi kosovar, shënoi në minutën e 18’të dhe 22’të të takimit, për t’i ndihmuar skuadrës së tij që ta fitojnë ndeshjen me rezultat final në 3:4, shkruan IndeksOnline

Ju më poshtë mund të shikoni edhe njëherë magjinë e Zhegrovës i cili pas ndeshjes u vlerësua me notë të lartë në 8.8 për përformancën e tij.